Kredit zdarma pro vás od Airbnb na ubytování – jak to funguje?

Ve svých článcích, kde sdílím své příběhy a konkrétní tipy na cestování, občas přidám odkaz na registraci na Airbnb.com. Při registraci přes něj dostanete na ubytování po celém světě více jak 800 Kč zadarmo (v závislosti na kurzu dolaru a typu akce airbnb – někdy nabízí i dvojnásobek). Jakto?

Untitled_Clipping_042216_031216_PM.jpgPři registraci se vám peníze budou zobrazovat jako váš kredit na rezervace. Ve chvíli, kdy si objednáte pobyt zhruba za 1800,-; můžete tento kredit na Airbnb využít. Což může znamenat 1 nebo 2 noci zadarmo třeba v Paříži.

Voucher Airbnb.com je okolo 800 Kč kreditu

Pokud se tedy registruje přes tento odkaz, tak i já dostanu stejnou částku poté (okolo 800 Kč), co se vrátíte z místa, kde jste přes Airbnb ubytovali. Pokud vám mé články něco přináší, budu moc ráda, když mi tak umožníte ušetřit na ubytování v cizích zemích. Pomůže mi to napsat další praktické tipy a příběhy z cest. Díky moc!

Vydělejte si peníze pronájmem pokoje přes Airbnb

Airbnb je databáze volných bytů, pokojů, gaučů i nafukovacích matrací normálních lidí. Někdy se vyskytnou sruby, domečky ve stromech nebo naopak luxusní byty s vířivkami.  Prostě místa, kde máte volný prostor a chcete je pronajmout.

Tato služba zažívá obrovský boom a pokud chcete ukrást trochu jeho zisků, začněte ubytovávat přes Airbnb, protože je tady teprve v plenkách. Takže šance máte velké. Airbnb si tímto doporučováním zajišťuje více uživatelů na svých stránkách. Je to výhodné pro všechny strany.

V současnosti s kamarádem připravujeme jeden byt a chceme vyzkoušet, jestli se to opravdu vyplatí. Mám dva známé z New Yorku, kteří tak odešli do téměř milionářského důchodu. I když u nás to do takového extrému určitě nepůjde. Stay tuned!

Ještě jednou díky!

Oli

 

4 comments

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s