Výběr zahraničních akcí spojených se vzděláváním – stipendia k dispozici!

Cestujte a vzdělávejte se v zahraničí. I zadarmo.

Pobyty v zahraničí krátkodobé i dlouhodobé spojené se vzděláním jsou perfektní kombinací pro vlastní rozvoj. Tušili jste, kolik vysoce kvalitních akcí se tam venku koná? A kolikrát za minimální cenu nebo i zdarma? Stačí jen trošku hledat. Řekla jsem si, že občas nasdílím výběr těch nejzajímavějších možností, které se ke mne donesou na vlnách internetu.

Dnešní výběr akcí bude zajímat ty, kteří chtějí studovat medicínu nebo veterinářství v Anglii, jet na letní školu spojenou s business a managementem v Německu, týden s olympijskými šampiony v Řecku, zastupovat mladé lidi na evropském fóru v Bruselu, odstartovat kariéru v tvorbě mobilních aplikací s Googlem nebo vyhrát kapesné a cestu do Tokia!

Chcete studovat medicínu nebo veterinu ve Velké Británii?

Podmínkou tohoto stipendia je být už přijat na College of Medicine and Veterinary Medicine University of Edinburgh ve Skotsku. Což by se mohlo týkat nanejvýše několika jedinců v Česku. Pokud však uvažujete o studiu medicíny/veteriny v zahraničí, příští rok už můžete být připraveni. Podpora se totiž uděluje pravidelně.

Výše stipendia je 4000 liber ročně, které mají pokrýt studijní poplatky a cestovní výdaje.

Přihlášku a informace naleznete na stránce univerzity.

Untitled_Clipping_022816_013630_PM.jpg

Mezinárodní letní škola CSR managementu v Hamburku

Na letní školu budou vybráni dva účastníci, kterým budou plně odpuštěny poplatky, navíc také nabízejí další stipendia s 50 % snížením ceny za letní školu. Plná cena je 1000 €, což naprosto odpovídá kvalitě akce. V motivačním dopise musíte napsat, proč byste byli nejlepšími kandidáty na odpuštění poplatků a přihlašte se do 1. dubna 2016. Více detailů o akci naleznete na oficiálních stránkách.

Od 18.-29. července se dostanete do víru vysoce motivovaných studentů, které zajímá CSR (Corporate Social Responsibility – společenská odpovědnost firem). Budete v rukou těch nejlepších světových expertů, se kterými budete mít šanci diskutovat a rozšířit tak své kontakty. Z osobní zkušenosti je nejlepší investovat do podobných akcí právě proto, že se tam setkáte s lidmi, kteří na sobě neuvěřitelně pracují a mezi takovými je dobré být, protože vás to inspiruje ještě k větším výkonům.

Náležitosti k přihlášce

  • úroveň angličtiny B2 (doložit certifikátem, písemným dokladem od učitele angličtiny, případně Skype interview s pořadateli)
  • motivační dopis
  • CV
  • výpis studijních výsledků
  • musíte být studenty oboru související s businessem, ekonomií, sociologií či politickými vědami

Untitled_Clipping_022816_052311_PM.jpg

Imagine Summer Peace Camp v Řecku

Pozor! Deadline již 1. března o půlnoci! Pospěšte s přihláškou.

Kromě cestovních nákladů spojených s cestou do a zpět z Řecka je všechno pokryto.

Čeká vás 50 mladých lidí, olympijští šampioni a další dobrovolníci, se kterými strávíte skvělý týden, a to od 24. – 31. července 2016.

Jediné podmínky jsou komunikativní angličtina a věk mezi 17 – 25 lety. Přihlášku naleznete zde.

 

Buď vůdčí osobností ve svém oboru a reprezentuj mladé lidi na European Development Days v Bruselu

V Bruselu se koná 15. a 16. června mezinárodní diskuzní forum, které bude pokrývat nejpalčejší světové problémy a hledání jejich řešení. Jsi odborníkem na některé z nich? Jedinečná šance být součastí. EU zaplatí veškeré výdaje pro 16 vybraných účastníků, kteří se stanou řečníky na EDD fóru a budou reprezentovat mladé lidi z celého světa.

Podmínky přihlášky

  • věk mezi 21 a 26 lety
  • komunikativní znalost jednoho z těchto jazyků: angličtina/němčina/španělština/francouzština/portugalština
  • deadline je 18. března 2016
  • k přihlášce musíte dodat náležitosti typu 2 min video, ve kterém demonstrujete vaše komunikační schopnosti a odbornost na jedno z témat určených pro letošní fórum

Zde naleznete podrobnosti k přihlášce a oficiální stránku akce.

Untitled_Clipping_022816_054449_PM.jpg

Vyvíjíte mobilní aplikace? Přihlašte se do výzvy sponzorované Googlem a vyhrajte týden v San Franciscu

Máte nápad na mobilní aplikaci a jste stále studenty? Přihlašte se do výzvy Googlu, vytvořte ji a ještě vás navíc naučí, jak ji monetizovat. Můžete se přihlásit v týmu do 5 lidí s jedním leaderem. Na ty nejlepší čeká cesta do San Francisca, vaše appka bude na Google play doporučena po určitou dobu a odstartujte tak svou kariéru!

Oficiální stránky výzvy.

Za esej 880 $ a cesta do Tokia?

Ano. Čtete správně. Za esej na téma „Education to Build a Better Future for All“ bude vybrán jeden autor nejlepší práce, kerý získá finanční odměnu 100 000 jenů a cestu do Tokia v listopadu, kde mu bude předána cena. Oceněni budou i další autoři, 2. a 3. cena obnáší 440 $ (50 000 jenů).

Bohužel pro mne, účastnit se mohou všichni do 25 let věku. Což již letos nesplňuji, ale vy máte šanci. Jak byste vybudovali lepší budoucnost pro všechny pomocí vzdělávání?

Podmínky eseje a informace k soutěži naleznete zde.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s