Získejte 400 Kč na cestu po Praze s Uberem

400 Kč na první cestu s uber po praze.png

Dneska mi do e-mailu přistála nabídka od Uber, tedy taxi, kde řidičem může být kdokoliv a tak si přivydělávat. Tak se třeba někomu bude hodit.

V současnosti Uber dobře funguje téměř po celém světě (využívám jej v Paříži) a u nás pak v Praze. Tam jsem jej využila pouze dvakrát – jednou na cestu do divadla v podpatkách, a pak abych se bezpečně dostala domů v noci po párty. Protože většina z nás normálně využívá MHD, že…

Promo kód UBER

Pokud se zaregistrujete přes tento odkaz, dostanete 400 Kč na svou první jízdu po Praze (což je naprosto dostatečná suma) a musíte ji projet do 6. května. Případně můžete vložit promo kód ručně až po instalaci aplikace 0r685ue.
Pokud se svezete, dostanu od Uberu taktéž kredit na další cestu do divadla.

Uber má mobilní aplikaci, kde si pak můžete přes mapu vyhledat a podle referencí vybrat řidiče. Nelekejte se, že po vás budou chtít při registraci číslo karty. Je to bezpečné a v žádném případě vám nestáhnou peníze z účtu navíc. Na první jízdu máte 400 Kč a vždy vidíte propočet dopředu, takže víte, kolik budete platit. Pokud vám služba nebude vyhovovat, prostě si pak účet smažete a hotovo.
Tak kam se dneska svezete?

Uber400

Napište mi, jaké máte s Uberem zkušenosti. Možná totiž víte, že mnohé vlády jej ve svých státech nepovolily, protože se proti němu brojí místní taxikáři atd. Ale lidé naopak tuto službu vítají. A co vy?

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s