Výběr zahraničních akcí spojených se vzděláváním – stipendia k dispozici

Cestujte a vzdělávejte se v zahraničí. I zadarmo.

Našla jsem opět velké množství zajímavých akcí v Evropě i mimo ni, které vám umožní si procvičit angličtinu a vycestovat. Díky štědrým stipendiím klidně i zadarmo.

A kdo si přijde na své?

Dnes ti, co si první chtějí procvičit své schopnosti v psané angličtině a poté už ti, co chtějí vycestovat a zároveň získat zkušenosti v oboru. Na závěr naprosto topová nabídka pro ty, co míří hodně vysoko.

Soutěž ve psaní esejů

Do této soutěže se může přihlásit každý a nejste limitováni věkem. Bude to zajímavé pro ty, co se chtějí zlepšit ve psaní v angličtině. Stačí odeslat esej na jedno ze zadaných témat do 1. června 2016. Motivací by mohla být také peněžní odměna pro první dva vítěze (200 a 100 $), nebo poukázka v hodnotě 50 $ pro nákup na Amazonu pro toho, kdo se umístí na třetím místě.

Témata a více informací získáte na této adrese.

Soutěž ve psaní esejů podruhé

omnipapers-writing-contest

Baví vás psaní? Tato soutěž je již omezena pro soutěžící mezi 20-25 lety. Téma je:

“The ideal higher education model for my country.”

I v Česku je výuka ve školách v hledáčku nás všech a chceme, abychom dostávali kvalitní vzdělávání. V praxi to někdy pokulhává, proto u nás vznikají projekty jako Khanova Škola, Eduin, Scio a mnohé další. Tak přispějte také, alespoň zamyšlením se nad vzděláváním u nás.

Váš esej musí být v rozsahu 1000 až 1500 slov. Deadline je 30.června a budou uděleny 3 ceny v hodnotách 500, 200 a 100 $.

Kontakt na zaslání práce najdete na oficiálních stránkách.

Placená stáž v Adobe

Screen Shot 05-07-16 at 12.01 PM

Abyste se mohli přihlásit na stáž (technické a business oblasti) do Adobe, musíte být studenty i v době stáže.

Adobe nabízí pozice po celém světě. Důležité je, že pokud se hlásíte na pozici v USA, musíte mít dopředu všechny dokumenty, abyste tam mohli legálně pracovat. Totéž platí i pro jiné státy.

Stáže jsou placené a dostáváte stejné benefity jako zaměstnanci. Přestože nemají stanovený deadline a přijímají přihlášky celý rok, neváhejte! Oficiální stránky programu.

Placená stáž v Birmingham Museum of Art

Díky nadaci může muzeum zaměstnat studenta na částečný úvazek a to po dobu jednoho roku. Měli byste být studenti dějin umění, historie nebo příbuzných oborů.

Muzeum počítá s nástupem v září 2016. Deadline je do 1. srpna. Měsíční plat odpovídá 1000 $. I tak neváhejte, musíte připojit pár věcí k přihlášce, tak ať to neděláte na poslední chvíli. Více informací najdete na oficiálních stránkách stipendia.

Placená stáž v TravelBird v Amsterdamu

Screen Shot 05-07-16 at 12.24 PM.PNG

Je vám nad 18 a jste studenty milující cestování? Tohle může být šance právě pro vás. Hedá se stážista na 3-6 měsíců do holandského start-upu v Amsterdamu. Vybraný kandidát získá stipendium 3000 € (ale je podmíněno tím, že je vaše univerzita zapsána do tohoto stipendijního programu), poté za každý měsíc 350 €. Navíc zdarma jídlo přes den, Macbook Pro k užívání a úžasnou zkušenost ve start-upové scéně. Přihlašte se do 31. května a nezapomeňte být kreativní!

Více informací naleznete zde.

Jednoroční prestižní magisterský program v Číně – plně hrazen!

Untitled design(2)

Naprosto jedinečná příležitost se skýtá pro ambiciózní studenty, kteří stihnout dokončit bakalářské studium do 15. září, kdy je deadline pro přihlášky.

Program je vysoce prestižní a přijímá studenty z celého světa za účelem vytvářet multikulturní prostředí. Program probíhá na Schwarzman College, Tsinghua University. Začíná v srpnu 2017. Předvybraní kandidáti budou pozvání 2. listopadu 2016 na pohovor do Londýna. Program pokrývá veškeré výdaje a navíc získáte měsíční kapesné na další výdaje.

Pokud se z vás někdo bude hlásit, dejte vědět. Moc ráda pomohu s psaním životopisu či přípravou, byla jsem přijata na podobný program v minulosti a změní vás to, hodně, a troufám si tvrdit, že jen v dobrém. Podrobnosti naleznete zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s