Soutěž o 2 vstupenky na Extrem food festival v Olomouci

Soutěž o 1 x 2 vstupenky na extrem food festival

Letní prázdniny se přehouply do druhé poloviny a já se stále vzpamatovávám z návratu z Japonska. Kultuní šok byl značný a zvláště se mi stýská po lidech, které jsem potkala v Naganu a Nagoye. Tak jsem se teď otočila ve Vídni, abych ten přetlak z toho, že jsem zase v Česku, překonala. A do toho mi přišlo několik nabídek na účast na přednáškách no a na tu první vás pozvu (navíc jeden z vás tam půjde s doprovodem zadarmo).

Nejdříve se uskuteční cestovatelský festival v Olomouci, na kterém se věnují jídlu, ale budou tam i 2 přednášky spojené s cestováním. Jedna z nich – o Thajsku a jeho kuchyni náleží mně. Takže se přijďte naladit, pokud se do ráje digitálních nomádů a turistické brány do JV Asie taky chystáte. Slibuji, že obrovské osminohé příšery z thajské džungle vynechám.

O festivalu

Je malý, milý, domácí a netradiční. A navíc i v mé milované Olomouci. Jaké dobroty ochutnáte, které workshopy a přednášky navštívíte? Bude tam trošku hmyzu, zelenina a ovoce ze vzdálených krajů, naučíte se vařit některé exotické pokrmy a také se dozvíte, kde v Česku dané suroviny seženete. Další informace získáte na webových stránkách Extrem food festival Olomouc.

56761447 - exotic food fried insect

Mňam, smažené šestinožky nebo beznožky 😀

Pokud víte, že v sobotu 17. září máte celý den v Olomouci volno, získejte 2 vstupenky v mé tipovací soutěži. Vhodné pro všechny cestovatelské nadšence i zvědavce, kteří rádi zkouší netradiční jídla.

Jak vyhrát vstupenky na cestovatelský festival

Napiš do komentáře k tomuto příspěvku na Facebooku svůj tip na celkový počet přečtení meho článku „Jak najít levné letenky“ od jeho vydání k tomuto čtvrtku 11. srpna 12:00 (konec soutěže).

Ve čtvrtek večer uveřejním jednoho výherce, který bude nejblíže danému číslu. Sdílej jen těm, kteří v Olomouci budou. Ať nepřijdou lístky vniveč. 🙂

Čili odpovědí je jedno číslo a já se ve čtvrtek podívám na statistiky s tím, že kdo bude nejblíže, získá 2 volné vstupenky. Jednoduché.

Milý výherce nebo výherkyně, napíšu ti pak zprávu a můžeme se navíc spolu na festivalu potkat a pobavit nad miskou moučných červů. A nebo taky ne. 🙂

Těším se na vás.

Oli

 

 

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s