Vyhrajte cestu na Island a nebo 200 € na letenku

soutez-pobyt-na-islandu-letenky-zdarma

Na soutěže spojené s cestováním uslyšíš i ty. Obzvláště tehdy, když ke splnění podmínek nemusíš vyvinout žádnou extra aktivitu.

  1. Zcela proplacený zájezd na Island – soutěž

Skoro zdarma na Island? 🙂

Když cestovní agentura před pár týdny zveřejnila soutěž o 1 týdenní proplacený zájezd s letenkami z letiště, odkud lítají Iceland Air (pro nás Německo), pronájem auta na týden (ty zaplatíš jen pojištění), outdoorové oblečení z Islandu, 1 zájezd od této agentury a to vše jen za to, že dáš like jejich stránce na Facebooku a budeš sdílet níže uvedený příspěvek.

off-to-iceland-soutez

Pokud si všimneš, ten už byl sdílený více než 20 000 x a za dobu, kdy jsem je viděla prvně, přibylo více než 100 000 liků na jejich stránce 😀 Takže sázení Sportky dává asi větší šanci na výhru. I přesto, good luck 🙂

Jo a na zprávy neodpovídají, protože jsou přehlceni.

Všechno mají sepsáno na jejich webu Off to Iceland a na Facebooku.

Ty se inspiruj z mé cesty po Islandu a také z nejkrásnějšího národního parku Islandu (pokud nevyhraješ, nezoufej, zpáteční letenky z Prahy vyjdou do 3 000 Kč za zpáteční let s příručním zavazadlem).

2. Vyhraj voucher na letenky za 200/50 € s Kiwi.com

Na instagramovém účtu české firmy Kiwi.com (bývalý skypicker.cz) probíhá každé 2 týdny vyhlášení nejlepší/nejkrásnější/nejbizarnější fotky z cest, která vyhraje voucher na zakoupení letenky (buďto 200 nebo 50 €) na jejich stránkách. Každý výběr provádí jiný zaměstnanec firmy.

Fotku, kterou si na Instagram nahraješ, musí mít přesně napsaný text – ten zkopíruj z jejich webu. Tam si taky přečti přesná pravidla soutěže a hurá na to!

Sdílej, kolik fotek chceš a pokud vyberou právě tvoji, napíšou ti zprávu na Instagramu. Třeba jako já jsem přidala teď svou fotku z Rumunska – budu ráda za sledování 🙂

Chceš více podobných soutěží? Dej mi vědět do komentářů.

Bon voyage,

Oli

2 comments

  1. Ahoj, už dlouho sleduju tvé stránky, rady, tipy, dokonce jsem byla i na tvé přednášce v Praze let, jed, bez 🙂 je to vázne skvěle, moc za to dekuju. Chtěla bych se te zeptat a poprosit te, jestli bys neměla jeste nějaké tipy na podobně soutěže, podobně jako jsi zveřejňovala? Byla bych moc vděčná. Dekuju a měj se hezky 🙂 ahoj Kaja

    Liked by 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s