Závěrem

Když jsem začala psát tento blog, bylo to kvůli mé první účasti na Erasmus+ projektu. Článek jsem psala asi 8 hodin a chtěla jsem, aby přinesl mladým lidem jasný návod na to, jak se vydat na takový projekt, který štědře podporuje EU. Hned poté jsem napsala svůj nejúspěšnější článek. K dnešnímu dni má nějakých 30 000 přečtení. Jak najít levné letenky, pokud jste flexibilní s časem. Jsem na něj opravdu hrdá.

Byla jsem pozvaná na 10 přednášek, našly se i nějaké placené spolupráce na napsání článku, ale hlavně jsem uspořádala 120 setkání v Praze a Brně v různých kavárnách. Což se stále děje. Poznala jsem lidi z celého světa, přesto si nejvíce cením toho, že jsem si vytvořila stálou komunitu lidí kolem sebe v Brně. Pro ty již pořádám večeře, brunche, laser či escape game, někteří z nich se stali mými přáteli.

4 roky uplynuly jako voda, napsala jsem nespočet písmenek, které nebyly jen k zaplnění už tak přeplněného prostoru internetu, ale podle ohlasů přinesly inspiraci, pomoc i zábavu.

Myslím, že už neumím přinést nic nového, co by už další desítky českých travel bloggerů dávno nenapsali. Proto se nyní nově s veškerou svou energií věnuji oblasti, kterou umím snad nejlépe, a to je příprava studentů na medicínu. Učení (bio)chemie je mým koníčkem a zároveň milovanou prací.

Jestli můj youtube kanál Olinium uspěje, kdo ví. Ale jako do všeho do něj vložím svou veškerou energii a nadšení. Pokud bych chtěla něco ve svém posledním článku zanechat: „Always do your best. Always.“

Olga

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s